Wynajmij swój dom lub mieszkanie i zarabiaj z nami

Szukasz pożyczki na Święta? A może potrzebne Ci dodatkowe źródło dochodu? Wynajmij swój dom wakacyjny za pośrednictwem Interhome, a zyskasz dodatkowe pieniądze, nie rezygnując zarazem ze swobodnego dysponowania swoim domem, kiedy tylko będziesz go potrzebował. Przemawia za nami szwajcarska jakość, ponad 50 lat doświadczenia w Europie i elastyczny, dopasowany do potrzeb kalendarz wynajmu.

Kilka najważniejszych zalet wynajmu z Interhome:

-międzynarodowa sieć wynajmu, kilkadziesiąt biur własnych i kilkanaście tysięcy biur agencyjnych oraz portali

– możliwość skorzystania z oferty „free week”, czyli darmowych tygodniowych wakacji w domach z naszego portfolio w całej Europie

– opcja przejęcia przez Interhome pełnej opieki nad domem wszędzie tam, gdzie mamy swoje biura lokalne

 

Jakie warunki należy spełnić, aby dom lub apartament mógł zostać przyjęty do naszej sieci?

Każda oferta Interhome musi zawierać w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny, minimum 1 łazienkę na 6 osób. Liczba pokoi nie jest określona, przyjmujemy zarówno jednopokojowe studia i kilkunastopokojowe wille. Umeblowanie powinno być funkcjonalne i kompletne, a cała posiadłość starannie utrzymana i spełniająca wszelkie standardy czystości. Mila widziane są dodatkowe udogodniania, np. ogród, plac zabaw dla dzieci, chętnie również basen czy przystań. W miejscach, gdzie Interhome nie posiada biura lokalnego, które mogłoby przejąć opiekę nad domem lub apartamentem i wydawaniem kluczy, czyli m.in. w Polsce, wymagana jest również osoba odpowiedzialna za przekazywanie kluczy i sprzątanie na przyjazd Klientów, która będzie w stanie udzielić naszym wspólnym Gościom  pomocy w razie jakichkolwiek problemów czy udzielić przydatnych wskazówek. Właściciel może pełnić tę rolę samodzielnie lub zatrudnić tzw. osobę odpowiedzialną za klucze.

wynajmij swój dom z Interhome

Wynajmij swój dom z Interhome

Gdzie się znajdują i czym zajmują się biura lokalne?

Lista wszystkich naszych biur znajduje się na stronie internetowej pod tym adresem,  pracownicy są odpowiedzialni m.in. za wydawanie kluczy i powitanie Klientów, oferują pomoc w zorganizowaniu dodatkowych usług, np. wynajmie wózka dziecięcego, organizacji transferu z lotniska, wynajmie samochodu, zakupie skipassów i wieloma innymi rzeczami, które mogą uprzyjemnić pomoc naszych Gości, udzilają informacji o oolicy, lokalnych wydarzeniach, niekiedy pomagają w rezerwacji biletów wstępu do muzeów itp., do ich obowiązków należy również odbieranie kluczy i pożegnanie Klientów. heck-in – Welcoming the guests and handing over the keys

Chcę wynająć swój dom za pośrednictwem Interhome, co zrobić?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22 642 23 84  lub mailowo na adres myhome@interhome.pl. Zachęcamy również do wypełnienia internetowego formularza dla potencjalnych właścicieli, co znacznie przyśpieszy całą procedurę. Już dziś wynajmij swój dom lub mieszkanie wakacyjne i dołącz do kilku tysięcy zadowolonych właścicieli.

Kilka cytatów z zadowolonych właścicieli

„Solidny partner, znakomite relacje z pracownikami, pełna wypłacalność.”
Właściciel domu AT6521.225.2

„Kompleksowa i osobista obsługa. Czy telefonicznie czy mailowo, zawsze otrzymuję kompetentne i pełne informacje, a tempo udzielania odpowiedzi jest imponujące. ”
Właściciel domu CH3962.844.2

„Zawsze terminowe płatności, pełny dostęp do listy rezerwacji, które otrzymuję i listownie, i SMS-em. W dodatku mam 1/3 terminów w ciągu całego roku do włąsnej dyspozycji. ”
Właściciel domu DE7745.125.19

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz