Wakacje nad jeziorem w Austrii

Zaledwie 50 metrów od brzegów jeziora Faak w Karyntii znajduje się dom wakacyjny Blue Faak z dużym, ogrodzonym terenem zewnętrznym (1200 m2), który dzieli wraz z sąsiednimi domami. Prywatna zatoczka kąpielowa jest miejscem, gdzie można wspaniale się zrelaksować. Zadowoleni będą również wodniacy – tutaj można zwodować swoją łódź, a co więcej cena wynajmu obejmuje również pozwolenie na korzystanie z łodzi motorowej na jeziorze Faak.

40F2E9892D161ED78EA98D92C8D6BAEA

W tym nowoczesnym domu Blue Faak, całkowicie odnowionym w 2017 roku spędzicie naprawdę wspaniałe chwile. Rano obudzi cię filiżanka wyśmienitej kawy z ekspresu Nespresso, przed pływaniem w jeziorze przebierzesz się w niedużym, lecz wygodnym domku-przebieralni, a po wyczerpującym i forsownym pływaniu można odpocząć na dużym tarasie przy grillu.

A teraz kilka powodów, dla których warto wybrać się na wakacje nad jezioro Faak:

  • jest to piąte największe jezioro w Karyntii
  • krystalicznie czysta woda, która jest odpowiednia do picia
  • temperatura wody sięga nawet 28°C, gdyż jest bardzo nasłonecznione
  • jest otoczone górami, w których rośnie wiele unikalnych roślin i żyją ciekawe gatunki zwierząt
  • odpowiednie dla rodzin płaskie plaże
  • możliwość uprawiania sportów wodnych, kolarstwa i wędrówek górskich

Jeśli zmęczysz się już ciszą i spokojem, to możesz wybrać się na jedną z ciekawych imprez w okolicy lub po prostu do większego miasteczka. We wrześniu na przykład odbywa się Europejski Tydzień Rowerów, na który przybywa co roku ponad 130 tysięcy rowerzystów i właścicieli Harleyów Davidsonów, co sprawia, że jest to jedno z największych tego rodzaju wydarzeń na świcie.

250 metrów od domu wakacyjnego znajduje się Arneitz – miejsce, gdzie odbywają się liczne wydarzenia kulturalne.

Wynajmij ten piękny dom, gdzie możesz pojechać z całą dużą rodziną lub znajomymi (dom jest przeznaczony dla 6 osób). Tydzień w czerwcu kosztuje niespełna 5 tysięcy dla wszystkich 6 osób, a w sezonie dom można wynająć na cały tydzień za 5914 zł.

austria 4 austria3 austria2 austria

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz