Osobiste rekomendacje – La Tzoumaz

La Tzoumaz_Skiing_AnnaPercyW połowie drogi między Martigny i Sion leży La Tzoumaz – miejscowość szczególnie przyjazna rodzinom. Ta ładna wioska, położona w samym sercu regionu Valais to idealne miejsce na zimowy urlop dla całej rodziny. Anna i Pery (pracownicy współpracującego z nami biura 4vallees4saison) pokażą nam ten piękny region od środka, dzieląc się z nami cennymi wiadomościami, które zdobyli w ciągu wielu lat pracy. Dobrej zabawy!

 La Toumaz jest wciąż jeszcze tajemnicą. Ta spokojna wieś jest połączona z ośrodkiem narciarskim „4 Doliny”, dzięki czemu w zaledwie 8 minut można dotrzeć do Savoleyres, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Verbier.

 Stoki narciarskie w Crans Montana są skierowane w kierunku północno-wschodnim, co oznacza, że warunki śniegowe są doskonałe dla początkujących i zaawansowanych. Dlaczego? Śnieg utrzymuje się tutaj znacznie dłużej niż w przypadku innych regionów narciarskich, gdzie stoki są przeważnie po stronie południowej.

 Chcecie poczuć prawdziwy przypływ adrenaliny? A może by tak:

Najlepsze restauracje dla całej rodziny:

 Najlepsze bary na wieczorne wyjście ze znajomymi:

  • Harry’s Bar & Les Fougeres: przytulny bar z muzyką na żywo! Dla wszystkich fanów piłki nożnej: duży ekran z transmisją najważniejszych wydarzeń na żywo!
  • Vitho bar: w samym centrum La Tzoumaz. W zimie klienci mogą korzystać z bezpłatnego lodowiska!

Mamy nadzieję, że nabraliście już ochoty na  spędzenie narciarskiego urlopu w uroczej miejscowości La Tzoumaz – zapraszamy do naszych domów i apartamentów w La Tzoumaz i okolicy.

4 osób lubi ten post.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz