Czas zaplanować czerwcowy weekend

p-kaprunBardzo lubimy długie weekendy a ten rok obfituje w okazje do organizowania takich krótkich wypadów w ciekawe miejsca.  Jak to zrobić? Oto kilka wskazówek:

Po pierwsze: rozważ środki i możliwości

 W zależności od tego, jakim budżetem dysponujemy, trzeba zaplanować środek lokomocji, którym udamy się na weekendową przygodę. Jeśli nie zarezerwowaliśmy wcześniej lotów to w ostatniej chwili nie ma co liczyć na takie w korzystnej cenie. Alternatywą mogą być oferty kolei regionalnych, które oferują m.in. imienne bilety na nieograniczoną liczbę przejazdów w weekend, a także tanich połączeń autobusowych, oferujących także przejazdy do naszych zagranicznych sąsiadów – Czech, Węgier, Słowacji i Niemiec. Zawsze pozostaje też opcja wycieczki samochodem.

Po drugie: wybierz odpowiednie lokum

Easter2015Po wybraniu środka lokomocji czas na znalezienie noclegu na czerwcowy weekend.  Bez względu na to, jak lubimy spędzać czas, w bogatej ofercie Interhome na pewno znajdziemy coś dla siebie – od niedużych apartamentów w centrach miejscowości wakacyjnych w całej Europie, poprzez urocze domki na Mazurach, nad Bałtykiem  czy w górach.  Nie zapomnijcie sprawdzić, czy wśród znajomych nie znajdą się chętni na wspólny wyjazd. Wspólny wynajem jest tańszy, gdyż wszystkie podawane przez nas ceny są cenami za wynajem całego domu lub apartamentu – a zatem koszt wynajmu można podzielić między wszystkich uczestników wyjazdu.

Po trzecie: spontanicznie = taniej

Nasze domy i apartamenty na czerwcowy weekend, ale także na każdy inny termin można rezerwować w systemie „Last Minute” już na 8 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu. Oferta ta obowiązuje zawsze na 7 dni pobytu. W Interhome „Last Minute” nie oznacza gorszego standardu. Po prostu jeśli na 8 dni przed datą przyjazdu nie mamy jeszcze rezerwacji, a właściciel zdecydował się na taką promocję, cena zostaje obniżona o 33%. Wystarczy więc na kalendarzu wybrać datę od najbliższej soboty oraz kryterium „Last Minute” i cieszyć się bogactwem ofert! Taka promocja dotyczy – w zależności od terminu – nawet kilku tysięcy propozycji.

Możliwości zorganizowania udanego urlopu, nawet w ostatniej chwili, jest wiele. Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi was natchnęły i skusiły na czerwcowy weekend last minute.

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz