Zimowe oferty blisko stoku

Wspomnienie lata…

No cóż, trzeba pogodzić się z faktem, że gorące lato 2015 powoli odchodzi w zapomnienie. Oczywiście w Chorwacji, we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii czy na Lazurowym Wybrzeżu można złapać jeszcze sporą dawkę słońca we wrześniu, a nawet w październiku, do czego gorąco zachęcamy. Tłum na plażach jest wtedy o niebo mniejszy a ceny pobytów niższe. Kusząca propozycja? Zaplanuj jeszcze urlop Last Minute.

Czas pomyśleć o zimie!

Wszyscy ci, którzy wakacyjne wyjazdy mają już jednak rzeczywiście za sobą powinni zacząć myśleć o zaplanowaniu urlopu narciarskiego. Warto zrobić to wcześniej, ponieważ najbardziej atrakcyjne domy i apartamenty w górach położone blisko stoków rezerwują się najszybciej.

A  gdzie na narty?

Od lat największym zainteresowaniem cieszą się austriackie ośrodki narciarskie. Są zawsze doskonale przygotowane, mają idealne warunki śniegowe i atrakcyjną ofertę apres ski. Są też stosunkowo niedaleko oddalone od Polski dlatego można w nich spotkać najwięcej polskich turystów. Przygotowaliśmy  ponad 350 domów i apartamentów w Austrii położonych 500 m do stoku i z pewnością każdy wybierze sobie coś dla siebie.
Nie mniej atrakcyjne są nasze zimowe oferty we Włoszech. Tutaj można znaleźć atrakcyjne noclegi blisko stoku w Dolomitach, Trentino i Lombardii. Warto szybko podejmować decyzję o wyjeździe do Włoch na narty ponieważ oferty w najbardziej popularnych miejscowościach – Livigno i Bormio – znikają w mgnieniu oka.
Znacznie dalej od Polski i może z tego powodu nieco rzadziej wybierane przez polskich turystów są ośrodki narciarskie w Szwajcarii i Francji. Warto jednak wziąć je pod uwagę podczas planowania narciarskiego wyjazdu. Dłuższą drogę do celu zrekompensują bowiem setki kilometrów perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich, bogata oferta atrakcji „po nartach” i wyśmienita kuchnia. Tutaj również mamy najwięcej ofert zlokalizowanych praktycznie przy samym stoku. Apartamenty i domy 100 m od tras narciarskich w Szwajcarii  i Francji są już gotowe do rezerwacji.
Polskie ośrodki narciarskie również kuszą swoją atrakcyjnością. W niedalekiej odległości do tras narciarskich można zarezerwować przytulny apartament lub dom w Tatrach, Beskidach lub Sudetach.

I cóż, pozostaje nam tylko życzyć udanej zabawy podczas wybierania idealnego lokum blisko stoku na najbliższy sezon zimowy!

PS. A może by tak zebrać rodzinę i spędzić fantastyczne Święta w górach lub zorganizować grupę znajomych i zaszaleć w Sylwestra na stoku?

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz