Zima w ciepłych krajach

Nadchodząca zima wcale nie budzi u Ciebie entuzjazmu? Nie wertujesz atlasu w poszukiwaniu  ośrodka narciarskiego z największą liczbą niebieskich tras, przedszkoli narciarskich lub najlepszym apres ski, bo najchętniej zimę spędzasz w ulubionym fotelu ze szklanką herbaty i dobrą książką? W takim razie co powiesz na zimę w ciepłych krajach? Niekoniecznie do tak egzotycznych krajów jak Oman czy Mauritius, chociaż je również mamy w ofercie, ale do najcieplejszych krajów basenu Morza Śródziemnego.

Nasze domy i apartamenty wakacyjne zapewnią swobodę i prywatność wszystkim poszukującym wypoczynku. Po długich spacerach brzegiem morza odpoczniecie na własnym tarasie lub balkonie z widokiem na morze. Możecie również zrelaksować się we własnym basenie, często z podgrzewaną wodą. Sprawdź nasze propozycje na zimowy wyjazd w ciepłe kraje.

Gran CanariaWyspy Kanaryjskie Cypr
Costa del Sol Lanzarote
 Madera  Teneryfa

Dobrym pomysłem na zaczerpnięcie odrobiny słońca jest również wyrwanie się na krótki city break. Weekend w Madrycie, zwiedzanie Lizbony, kilka dni w Palermo lub Rzymie, pozwolą na naładowanie baterii, odetchnięcie śródziemnomorskim powietrzem, zanurzenie się w świecie kultury, zabytków i sztuki oraz odstresowanie w rytmie nocnego życia i wiecznej sjesty.

Sprawdź oferty na zimę 2018 w ciepłym kraju lub skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy – z przyjemnością przygotujemy niezobowiązujący katalog ofert na dowolny termin, dla wybranej liczby osób. Zadzwoń na numer 22 642 23 84, napisz na info@interhome.pl lub skorzystaj z formularza ZAMAWIAM OFERTĘ 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz