Wyjazdy weekendowe

Nie możesz pozwolić sobie na urlop w sezonie, ale marzysz o odpoczynku? Wystarczy wziąć 2-3 dni wolnego i wybrać się na przedłużony wyjazd weekendowy, aby złapać pozytywną energię. Bez względu na to, czy szukasz pomysłu na szalony weekend czy chcesz zwiedzać i poznać nowe miejsca? Sprawdź nasze noclegi na wyjazdy weekendowe.

Zwiedzanie stolic europejskich

Marzy ci się włoski szyk, ręcznie robione rzemieślnicze lody i wyborne wino, a także zanurzenie w kulturę i poczucie prawdziwego włoskiego renesansu? Nie wahaj się i już dzisiaj rezerwuj loty oraz noclegi w apartamentach we Włoszech. FlorencjaRzymWenecja, Mediolan  – tych miast nikomu nie trzeba reklamować. Na miłośników przepysznej, śródziemnomorskiej kuchni oraz zabytków, jak również czystych piaszczystych plaż,  czekają również najpiękniejsze miasta na Lazurowym Wybrzeżu, w Prowansji i Wschodnich Pirenejach. CannesNicea, Saint-Tropez… Te nazwy wywołują przyjemny dreszcz i wspomnienie największych gwiazd filmu i sztuki.  Zaś ci, którzy wolą słynne hiszpańskie tapas oraz atmosferę ciągłej sjesty, powinni wybrać się do Hiszpanii. MadrytBarcelona , Sewilla. Nie zapominajmy również o zwiedzaniu w Polsce: WarszawaKraków, Gdańsk

Krótki wypad w Polskę

Wybierając aktywny sposób na spędzenie długiego weekendu, nie można przejść obojętnie obok najpiękniejszych i najciekawszych cudów natury w Polsce. Polecamy przede wszystkim nasze najpiękniejsze na świecie Mazury, gdzie oprócz tętniących życiem miasteczek turystycznych, można znaleźć znajdujące się niemal pośrodku lasu maleńkie miejscowości złożone z kilkunastu domków. Cisza, spokój, świergotanie ptaków o poranku lub cykanie świerszczy o zmierzchu i usiane gwiazdami niebo, jakiego nie zobaczymy nigdzie w mieście. Sprawdźcie nasze domki na Mazurach – idealne na rodzinny wyjazd z dziećmi. Polecamy również oferty noclegi nad Morzem Bałtyckim.

 

 

Długi weekend w Czechach lub na Słowacji

Jeśli mamy do dyspozycji tylko kilka dni, nie ma sensu wypuszczać się w długie trasy. W końcu wypoczynek to nie tylko plażowanie, lecz również naładowanie akumulatorów, np. poprzez pobyt w gorących źródłach. A takich mamy pod dostatkiem u naszych południowych sąsiadów. Sprawdźcie nasze noclegi w Czechach i domy oraz apartamenty na Słowacji. Wystarczy długi weekend w termach oraz rodzinna zabawa w aquaparku, by z uśmiechem na ustach powitać kolejne zawodowe wyzwania.

Naturalnie w naszej szerokiej ofercie mamy jeszcze wiele innych kierunków. Jeśli nie dysponują Państwo nadmiarem wolnego czasu lub macie trudności ze znalezieniem odpowiedniego apartamentu na weekend, z przyjemnością przygotujemy i wyślemy Państwu mailem indywidualny zestaw ofert, oczywiście całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco! Wystarczy podać nam kryteria, które powinien spełnić ten wymarzony dom lub apartament wakacyjny. Zamawiam „ofertę szytą na miarę”.

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz