Witamy na nowym Blogu Interhome!

Chcemy dzielić się z Wami swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem. Znajdziecie tu wskazówki, jak wybrać odpowiednie zakwaterowanie, zorganizować podróż, czy wyszukać najlepsze miejsce na wymarzone wakacje. Nie zabraknie także ofert specjalnych.

Czy zastanawialiście się według jakiego klucza kategoryzowane są domy i apartamenty Interhome? Poszukujecie sprawdzonych rad, informacji z jakich usług można skorzystać w biurach lokalnych?

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, a w tym branżowych aktualności, ciekawostek z życia firmy oraz praktycznych porad od naszych pracowników.

Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku i cieszymy się na fascynujący, wspólny 2014! Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze i sugestie.

Zespół Interhome

12 osób lubi ten post.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Interhome na miejscu

Cenimy sobie bliskość naszych Gości, dlatego Interhome oferuje serwis i kontakt na miejscu. Nasz lokalny zespół zapewnia praktyczne wskazówki, szczegółową wiedzę o miejscu pobytu oraz pomoc w różnych językach.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz