Odłączony, a jednak połączony…czyli WiFi na wakacjach

Domy i apartamenty z WiFiWakacje służą temu by całkowicie oderwać się od codzienności. Idąc tym tropem dobrze byłoby zrobić sobie także przerwę w korzystaniu z Internetu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak takie proste…

Kiedy dużo się dzieje, poznajemy nowe miejsca i ludzi, próbujemy nowych smaków, doświadczamy nowych wrażeń, oczywistym jest, że chcemy podzielić się tym z naszymi bliskimi, a nic nie nadaje się do tego lepiej niż Facebook, Twitter, czy Instagram. Ciekawość kusi również by zerknąć, co nowego u naszych przyjaciół. Wielu z nas, szczególnie ci prowadzący własny biznes, nie mogą pozwolić sobie na luksus nie sprawdzania codziennie skrzynki mailowej i odpowiadania na najważniejsze wiadomości. Poza tym często zachodzi potrzeba by na bieżąco sprawdzić informacje potrzebne nam w danej chwili – w jakich godzinach otwarte jest muzeum, z której lokalnej restauracji skorzystać, skąd i o której odjeżdża autobus?

Krótko mówiąc – w praktyce naprawdę ciężko zrezygnować z Internetu podczas wakacji, a w wielu przypadkach bywa to niestety niewykonalne. Wiemy, że dostęp do WiFi jest coraz ważniejszy dla naszych Klientów i stanowi dziś istotne kryterium wyboru wakacyjnego zakwaterowania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, miło nam poinformować, że już w ponad 9000 domach i apartamentach Interhome można korzystać z WiFi. Ponadto wszystkie nasze lokalne biura oferują bezpłatny dostęp do Internetu.

Nie zapominajmy jednak, że urlop to przede wszystkim wypoczynek :) A jak to wygląda u Was? Czy udaje Wam się odłączyć od sieci podczas wakacyjnych wojaży?

10 osób lubi ten post.
Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Interhome na miejscu

Cenimy sobie bliskość naszych Gości, dlatego Interhome oferuje serwis i kontakt na miejscu. Nasz lokalny zespół zapewnia praktyczne wskazówki, szczegółową wiedzę o miejscu pobytu oraz pomoc w różnych językach.
Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz