Czas zorganizować romantyczny wyjazd

szwajcarskie FondueJuż niedługo Walentynki – przez romantyków długo wyczekiwany, przez realistów mocno krytykowany dzień w roku. Zdaniem tych ostatnich to święto to wymysł producentów walentynkowych gadżetów – może i tak, ale nie zmienia to faktu, że jest to dobra okazja do powiedzenia sobie miłego słowa czy wręczenia drobnej niespodzianki.
Patronem zakochanych jest biskup Valentin von Terni, który żył w III w. w Rzymie, w czasie kiedy Chrześcijanie w Cesarstwie Rzymskim byli prześladowani i mordowani. Biskup, na przekór wszystkiemu  łączył zakochanych węzłem małżeńskim zgodnie z chrześcijańskim rytuałem i podarowywał im kwiaty ze swojego ogrodu.
Ten bardzo przyjemny dzień warto spędzić naprawdę wyjątkowo.  Może zamiast walentynkowych upominków lepiej zorganizować coś, co ucieszy obie strony i na długo pozostanie w pamięci? A nic nie pozostawia tak przyjemnych wspomnień jak wyjazd na romantyczny weekend w domku z kominkiem w górach lub zwiedzanie ulubionego europejskiego miasta. Apartamenty wakacyjne w Paryżu, Rzymie, Wenecji i wielu innych miastach dostępne są do rezerwacji już na min. 3 dni pobytu. To doskonała okazja do spędzenia ze sobą czasu w nowym otoczeniu i magicznej atmosferze.

Koniecznie sprawdź nasze oferty na Walentynkowy wyjazd we dwoje!

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz