Wakacje nad morzem w dobrej cenie

Wakacje nad morzem to ukoronowanie całego długiego roku. Szum fal, trzepot skrzydeł mew, ciepły piasek pod stopami, dobra książka i błogie lenistwo… W Europie mamy tak wiele możliwości spędzenia urlopu nad morzem, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośników życia nocnego zapraszamy na Lazurowe Wybrzeże lub w okolice Bibione, gdzie wybrzeże usiane jest kurortami turystycznymi z dyskotekami i klubami nocnymi. Zwolenników czystych, znakomicie utrzymanych plaż zapraszamy do Hiszpanii, gdzie praktycznie każde wybrzeże – od Costa Brava po Costa del Sol otrzymało tzw. błękitną flagę, świadczącą o jakości plaż i czystości wody. Tych, którzy kochają aktywny wypoczynek, na pewno zainteresuje Korsyka lub Cypr, gdzie oprócz pięknych plaż są również liczne rewelacyjne ścieżki rowerowe, pozwalające na przemierzenie na dwóch kółkach praktycznie całej wyspy. Innym ciekawym kierunkiem jest również północna Francja, zwłaszcza Normandia oraz Bretania. Piękne plaże oferuje również Toskania i Portugalia, zwłaszcza Albufeira, gdzie piasek ma niepowtarzalny złoty kolor.

Bez względu na to, jaki jest twój tegoroczny pomysł na urlop, budżet nie musi być ograniczeniem. Jeśli nie możesz przeznaczyć zbyt dużych środków na wymarzone wakacje, zdecyduj się na wakacje w dobrej cenie z Interhome. Na stronie naszego serwisu można zapoznać się z najkorzystniejszymi ofertami apartamentów wakacyjnych w dowolnie wybranej lokalizacji. Sprawdź nasze oferty promocyjne i ciesz się udanym wyjazdem w dobrej cenie. Pokazujemy wszystkie oferty w promocji dostępne na lato 2018 w systemie sobota – sobota. Prosimy jednak o sprawdzenie sąsiednich dni ponieważ przy wielu naszych propozycjach elastyczność jest większa: pobyty mogą trwać krócej niż tydzień lub dłużej np. 10 dni i nie muszą rozpoczynać się koniecznie w soboty. Zapraszamy również do kontaktu z nami, a prześlemy niezobowiązującą indywidualną  „Ofertę szytą na miarę”.

Oferty w promocji na lato 2018:

16.06.2018

23.06.2018

14.07.2018

21.07.2018

28.07.2018

04.08.2018

11.08.2018

18.08.2018

25.08.2018
Baltic Sea

01.09.2018
Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz