Urlop wiosną – city breaki, wyjazdy wielkanocne i Last Minute

Wiosna – cieplejszy wieje wiatr. Wiosna – znów nam ubyło lat…” Nawet jeśli do wiosny zostało jeszcze kilka tygodni, warto już teraz zaplanować swoje wiosenne podróże, ponieważ okres od marca do maja to zdecydowanie najlepszy moment na planowanie krótszych i dłuższych wyjazdów. Nie ma jeszcze tłumów w muzeach,  ceny wręcz zachęcają do snucia planów, a nawet w najgorętszych destynacjach nie ma jeszcze upałów tak szkodliwych dla dzieci i osób starszych. Zobaczcie, jakie mamy dla Was propozycje na urlop wiosną. Dajcie się nam zainspirować i już dziś zarezerwujcie noclegi na swoje wielkanocne wyjazdy i city breaki.

City break w dobrej cenie

Dzięki upowszechnieniu się tanich linii lotniczych coraz więcej osób może pozwolić sobie na krótki wyjazd weekendowy do najpiękniejszych miast w Europie. Obiad w Mediolanie, zakupy w Londynie, romantyczna w Budapeszcie, zwiedzanie Galerii Uffizzi we Florencji…  Lista możliwości ciekawego spędzania czasu zależy tylko od Waszej własnej wyobraźni. Nie musicie martwić się o nocleg – dzięki Interhome znajdziecie przytulne i wygodne noclegi w Europie w dobrej cenie. W swojej ofercie mamy najpopularniejsze i najpiękniejsze miasta w Portugalii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce, Holandii, Francji i wielu innych krajach. Z nami zrealizujecie każdy, nawet najbardziej zwariowany pomysł na city break. A ponieważ nasze ceny są podawane za wynajem całego apartamentu, wystarczy zabrać na wędrówkę po Europie znajomych, by obniżyć koszty wyjazdu. Sprawdźcie sami nasze oferty zwiedzania miast w Europie.

Wyjazdy wielkanocne

Okres ferii wielkanocnych to czas, który przede wszystkim chcemy spędzać z rodziną. Jednakże od kilku lat zmienia się sposób celebracji tego święta. Zachowując tradycję, chcemy podzielić się tradycyjnym jajkiem niekoniecznie we własnym domu. Coraz częściej wybieramy wspólne rodzinne wyjazdy w góry lub nad morze, by spędzić ten wyjątkowy czas trochę inaczej niż zwykle – oderwać się od codzienności, wybrać na długi spacer plażą, a wieczorem wybrać się na rodzinną kolację w restauracji.  Popularnym kierunkiem wybieranym na wielkanocne wyjazdy jest Zakopane i okolice oraz miejscowości nad Morzem Bałtyckim. W Zakopanem można wspaniale spędzić czas, a po południu wybrać się na spacer do Morskiego Oka lub do jednej z okolicznych dolin. Nad Bałtykiem zaś wciąż jest w powietrzu dużo jodu, dlatego też rodziny z małymi dziećmi chętnie wybierają się na przykład do Trójmiasta, by poprawić odporność swoich pociech. Bez względu na to, który kierunek wybierzesz, z Interhome twój wyjazd będzie udany.

Spa, jacuzzi i błogi relaks

Jeśli nie macie żadnego szczególnego pomysłu na to, gdzie jechać, zawsze możecie wybrać nie destynację, ale rodzaj wyjazdu. Wszystkim, którzy nie chcą jechać daleko, ale zarazem chcą się zrelaksować polecamy pobyt w jednym z naszych domów i apartamentów w Polsce z jacuzzi oraz sauną. Na przykład na Mazurach szczególnie polecamy willę „Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie„, gdzie można nie tylko skorzystać z sauny i jacuzzi, ale również poćwiczyć, a także zagrać w kręgle, zaś w Tatrach 10-osobowy dom zameczek Falsztyn, gdzie  do dyspozycji gości jest sauna, whirlpool, bilard oraz piłkarzyki. Sprawdźcie koniecznie naszą ofertę noclegów i zarezerwujcie już dzisiaj swój wymarzony dom, gdzie w pełni wypoczniecie.

Last Minute na urlop wiosną

Nie macie pomysłu na to, gdzie wybrać się na swój urlop wiosną? Żaden problem. W Interhome ci, którzy kochają spontaniczność, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty Last Minute z rabatem do -33%. U nas promocja Last Minute obejmuje pełną ofertę  i nie oznacza gorszego standardu. Po prostu jeśli na 8 dni przed datą przyjazdu nie mamy jeszcze rezerwacji, a właściciel zdecydował się na taką promocję, cena zostaje obniżona nawet o 33%. Wybieraj spośród domków nad jeziorem i w górach, nad morzem i w miastach. Ciesz się na szaleństwo narciarskie na lodowcu lub na buszowanie na targu w Rzymie.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na urlop wiosną spotkały się z Waszą aprobatą. A może macie własne sprawdzone sposoby na wiosenne wyjazdy?

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz