Top 10 darmowych narciarskich aplikacji

girls onlineshoppingMiłośnicy tradycyjnych rozwiązań mogą oczywiście zabierać na stok tradycyjną mapę szlaków narciarskich. Entuzjastom nowinek technologicznych polecamy natomiast szereg dostępnych aplikacji, które sprawią, że będziecie mieli jeszcze więcej frajdy na stoku. Wybraliśmy dla Was 10 tych najciekawszych przeznaczonych na Androida i iOS.

 

 

 

Skiinfo1) „Skiinfo Ski & Snow“

Najczęściej pobierana aplikacja z raportami warunków narciarskich i informacjami o ponad 2000 ośrodków narciarskich na świecie. Opinie wielu użytkowników dają autentyczny obraz regionu.

Pobierz na iOS lub Androida

 

ski the world app 22) „Ski the world”

Codziennie aktualizowane informacje o ponad 2000 ośrodkach narciarkich, które można konfigurować według swoich wymagań i kryteriów. Długości tras zjazdowych, wyciągi, ceny, wysokość pokrywy śnieżnej, aktualne warunki pogodowe i zdjęcia z kamer internetowych.

Pobierz na iOS lub Androida

 

ski challenge 16 app 3     3) “Ski Challenge 16″

Must have dla każdego miłośnika gier. Szybka  akcja na smartfonie to idealna rozrywka nie tylko dla wytrawnych ale też dla bardziej pasywnych narciarzy. Gra przenosi Cię bezpośrednio na stok i zachwyca  jakością grafiki.

Pobierz na iOS lub Androida

 

white rist app 4 4) “White Risk”

Informator lawinowy z aktualnymi informacjami na temat warunków śniegowych i pogodowych (na terenie Szwajcarii). Szczególnie polecana aplikacja dla tych, którzy udają się w niebezpieczne tereny.

Pobierz na iOS lub Androida

 

peakhunder app 5 5) „Peakhunter“  

Po dotarciu na sam szczyt  podziwiaj widoki zatrzymaj tę chwilę robiąc zdjęcie w swoim dzienniku zdobywcy szczytów. Aplikacja potwierdza lokalizację dzięki współrzędnym GPS. Działa również offline

http://www.peakhunter.com/

 

 

ISkitracker6) „ISki Tracker“

Dzięki tej apce możecie rejestrować cały swój dzień na stoku a na koniec analizować rezultaty. Dane dotyczące pokonanych kilometrów, wysokości n.p.m czy też prędkości przechowywane są w postaci szczegółowego profilu wysokościowego. Lokalizowanie i nagrywanie za pomocą GPS określa pozycję w ośrodku narciarskim a cały dzień na nartach wizualizowany jest na mapie.

Pobierz na iOS lub Androida

 

apresski7) „AprèsSki“

Top miejsca na Après-Ski w 250 ośrodkach narciarskich (w niemieckojęzycznych regionach alpejskich), dodatkowo oceny lokalizacji, numery telefonów i trasa dojazdu na miejsce.

Tylko na Androida

 

 

ortovox app 88) „Ortovox“

Na wyprawy narciarskie, górskie wędrówki i wycieczki freeride. Oprócz map topograficznych macie do dyspozycji całe mnóstwo propozycji tras oraz informacje na temat schronisk, tras i wyciągów. Można też tworzyć własne trasy. Lokalizacja GPS do oznaczania średniej prędkości, wysokości i dystansów. Dodatkowe możliwości: ostrzeżenia o zagrożeniach lawinowych, nachylenia stoków, kompas.

Pobierz na iOS lub Androida

 

mpto snow app 99)  „MaptoSnow„

Obsługiwana w największych europejskich regionach narciarskich aplikacja łączy funkcję urządzenia śledzącego i systemu współzawodnictwa. Dzięki niej możesz stawiać sobie sportowe wyzwania. Działa też offline.

Pobierz na iOS lub Androida

 

snow cru app 1010) „SnoCru“

Pokazuje, kto z Twoich znajomych jest też w drodze na stoki. Update statusu, możliwość wysyłania wiadomości. Idealna apka do zawierania nowych znajomości na stoku. Ostateczny szlif nadaje jej funkcja śledzenia i oznaczania.

Pobierz na iOS lub Androida

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz