Regiony narciarskie w Austrii

Nie wiesz, gdzie udać się na pierwszy wyjazd na narty? Znasz na pamięć wszystkie narciarskie miejscowości w Polsce i u naszych południowych sąsiadów i chcesz udać się w inne rejony? A może po prostu szukasz inspiracji? Sprawdź, jakie znane regiony narciarskie w Austrii mamy w naszej ofercie. Możesz wybierać spośród ponad 1000 domów i apartamentów znajdujących się blisko stoków, wyciągów lub przystanków skibusa.  Do wyboru mamy nie tylko duże domy blisko stoków, lecz również przytulne domki górskie, z których można podziwiać śnieżną panoramę Alp, a także wygodne studia i apartamenty odpowiednie na romantyczny wyjazd w góry we dwoje, jak również na rodzinny wyjazd z dziećmi. Wynajem domu lub apartamentu na narty można dostosować do swoich gustów i upodobań – osoby, które szukają przede wszystkim taniej kwatery na narty mogą czekać na oferty Last Minute: na tydzień przed wyjazdem ceny są obniżone nawet o 1/3. Mamy również oferty stale w dobrej cenie, oznaczone w wyszukiwarce „korzystna cena”. Natomiast dla tych, którzy chcą w czasie wyjazdu na narty dodatkowo się zrelaksować, mamy oferty z krytym basenem, sauną czy jacuzzi.

Każdy z naszych apartamentów jest indywidualną jednostką  mieszkalną z osobnym wejściem, własną kuchnią i indywidualną łazienką. Kuchnia jest w pełni wyposażona, co pozwala na samodzielne przygotowywanie i spożywanie posiłków.

Jeśli nie wiesz, jakie regiony narciarskie w Austrii będą odpowiednie dla ciebie, ze względu na trudność tras czy liczbę wyciągów, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta (22 642 23 84 lub info@interhome.pl) – z przyjemnością przygotujemy ofertę wyjazdu na narty do Austrii, uwzględniając indywidualne potrzeby, np. liczbę osób, termin, dodatkowe udogodnienia, jak suszarnia na buty i sprzęt narciarski itd.

Najpopularniejsze ośrodki i  regiony narciarskie w Austrii:


>>>Narty w Pitztal

>>Ośrodki narciarskie Zillertal

>>Oferty na narty Ötztal

>>Noclegi na narty w Europasportregion

>>Kurorty narciarskie Tyrol Zachodni

>>Narty w Stubaital

>>Noclegi na narty Karyntia

>>Ośrodki narciarskie Styria

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz