Ranking biur podróży w Polsce – najwyższa nota dla Interhome!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że po raz kolejny Interhome w ratingu biur podróży opublikowanym przez Rzeczpospolitą uzyskał najwyższą możliwą notę AAA, która oznacza ekstremalną wiarygodność i solidne podstawy ekonomiczne. Po raz kolejny jesteśmy jedynym biurem, które uzyskało tak wysoką ocenę! Pełen ranking i rating.

Po fali upadków dużych biur podróży turyści stali się dużo ostrożniejsi. Przy wyborze biura podróży liczy się już nie tylko atrakcyjna cena oferty, ale także wiarygodność, przynależność do Polskiej Izby Turystyki, a także kondycja finansowa biura. Pomocne w poszukiwaniu dodatkowych informacji są właśnie ratingi, w których ekonomiści wyspecjalizowani w tematyce turystycznej prezentują ocenę i kondycję biur podróży.

2 osób lubi ten post.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz