Pomysły na Walentynki – romantyczny wyjazd

Planowałeś dać swojej ukochanej czekoladki i kwiaty? Iść z nią do teatru lub na jej ulubioną komedię romantyczną? Chciałaś wyciągnąć chłopaka na łyżwy i fondue? Wyjdź poza schemat i w tym roku na Walentynki zabierz ukochaną osobę  w naprawdę wyjątkowe miejsce. Wspólny wyjazd w romantyczne, ustronne miejsce, gdzie będziecie mogli w pełni cieszyć się swoim towarzystwem to najlepsze pomysły na Walentyki. 

 „Skarbie, jedziemy do Wiednia” 

Krótki wyjazd do Wiednia rozgrzeje każde serce. W końcu stolica Austrii jest jednym z najbardziej romantycznych miejsc w Europie i przez długie dziesięciolecia była uważana za centrum europejskiej kultury. Wiedeń był scenerią miłosnych przygód cesarzowej Sisi oraz jej Franzla, a pałac Schonbrunn jest z pewnością w ścisłej czołówce najpiękniejszych miejsc w Europie. Wszystkim, którzy chcą zrobić na swojej wybrance naprawdę duże wrażenie, polecamy na przykład znajdujący się blisko centrum (3. dzielnica) apartament Johanna. Ten nowoczesny i gustownie umeblowany apartament to idealne miejsce na spędzenie romantycznych chwil tylko we dwoje, a w dużym i wygodnym salonie możecie nie tylko spożyć walentynkową kolację, ale nawet zatańczyć słynnego walca Straussa. 4 noclegi w pięknym apartamencie w Wiedniu już od 843 złotych

 

 

 

„Kochanie, czy pojedziesz ze mną do Neapolu?” 

Długi weekend w mieście najsłynniejszej pizzy i makaronu to doskonały przepis na udane Walentynki. Wenecja, Rzym, Florencja, Neapol Piękna pogoda nawet zimą, słynna włoska gościnność oraz romantyczne wieczory na własnym tarasie lub balkonie – twoja wybranka będzie z pewnością zachwycona takim pomysłem na Walentynki. W naszej ofercie znajdziecie apartamenty nad samym morzem. 4 noclegi w Neapolu już od 822 złotych za apartament. 4 noclegi w Rzymie już od 622 zł za apartament.

 

 

 

 

„Najdroższa, a może by tak weekend w Pradze?”

Czeska Praga jest naprawdę magicznym miejscem. Jak w niewielu innych miejscach w Europie czuje się tutaj prawdziwe tchnienie średniowiecza, nieomal można sobie wyobrazić dawnych alchemików przechadzających się po wąskich uliczkach Pragi. Wyborne piwo, rozpływająca się w ustach golonka (nawet na diecie nie można jej sobie odmówić) i swojski nastrój zapewniany prze ludowe kapele przygrywające przy stołach w kilkunastu językach – to wszystko sprawia, że każdy pobyt w Pradze jest po prostu niezapomniany. Serdecznie polecamy nasze apartamenty w Pradze, tym bardziej, że cały apartament na 4 noclegi można wynająć już za 962 złote.

 

 

 

Oczywiście nasze pomysły na Walentynki nie ograniczają się wyłącznie do tych kilku miast. Zawsze sprawdzi się romantyczny wyjazd na narty i wspólne wieczory przy kominku. Szczególnie teraz warto dokonać rezerwacji, ponieważ nasze oferty Last Minute są przecenione aż o -33%. Zawsze warto wybrać się chociażby do Zakopanego czy w Bieszczady. A może podzielicie się z nami informację, tym, jakie Wy macie pomysły na Walentynki w tym roku?

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz