Plan na weekend: zmiana otoczenia

Nadchodzi weekend a jedyny pomysł na jego spędzenie to generalne sprzątanie a w nagrodę wieczorne lenistwo na kanapie, pop-corn i film? No cóż, byłby to dobry plan na jesienne lub zimowe wieczory, kiedy za oknem zimno i deszczowo. Teraz mamy wiosnę, dłuższe dni i coraz więcej słońca więc czas zacząć ładować akumulatory i zbierać nowe pokłady energii w inny, ciekawszy sposób.

 Weekend w Barcelonie, Pradze, Berlinie…
Zabytki Paryża

…lub innym europejskim mieście, poznanie nowych ludzi i ich kultur będzie z pewnością inspirujący i motywujący. Kilka dni w jednym ze słynnych miast Europy to niebywała możliwość wtopienia się w codzienne życie mieszkańców, podpatrywanie ich zachowań i przyzwyczajeń. Prawda, że poranna kawa w małej paryskiej kawiarence to lepszy plan na sobotę niż bieganie po domu z odkurzaczem? Chyba warto czasem wziąć urlop od codziennych obowiązków i zrobić coś dla siebie? Nie warto czekać dłużej i już dziś zarezerwować apartament w Barcelonie, Paryżu, Pradze, Rzymie lub innym mieście na najbliższy Weekend.

 A może weekend w górach lub na Mazurach?

 

Apartament w SudetachJeśli wolicie spędzać czas bardziej aktywnie, na łonie natury to nic tak nie podładuje akumulatorów jak wypad w góry, nad jezioro albo nad morze. Długie spacery po bałtyckiej plaży, rodzinne wędkowanie i grillowanie na Mazurach a może wypad nad Morskie Oko? Brzmi zachęcająco? Przytulne domki w górach i nad jeziorami oraz apartamenty nad morzem są gotowe do rezerwacji. Wystarczy postanowić, zebrać rodzinę lub znajomych, wejść na stronę www.interhome.pl, wybrać, zarezerwować i już można pakować kilka rzeczy i ruszać w drogę. Nawet 3 dni w nowym otoczeniu sprawią, że poniedziałkowy powrót do pracy nie będzie obowiązkiem a szansą na podzielenie się z kolegami swoimi wspomnieniami i wrażeniami.

1 osoba lubi ten post.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz