Narty w Szwajcarii tanio jak we Włoszech

Wallis: Winter im Kanton Wallis

Wallis: Winter im Kanton Wallis

Nie każdy początkujący narciarz wie, że może pojechać na narty do Szwajcarii w cenie nart we Włoszech. Jest to możliwe, jeśli zarezerwuje się nocleg w Dolinie Aosty, która znajduje się blisko popularnego kurortu narciarskiego Zermatt-Cervinia. Nie wydając majątku na nocleg w Szwajcarii, korzystamy z infrastruktury jednego z najlepszych kurortów narciarskich w Szwajcarii. Zermatt-Cervinia to nowoczesny, całoroczny ośrodek sportów zimowych. Narciarze mogą korzystać z 10 wyciągów gondolowych, 8 krzesełkowych i 10 orczyków, a długość tras liczy 225 km. Dodatkową zaletą tego kurortu jest możliwość jazdy na nartach na lodowcach (Plateu Rosa i Klein Matterhorn) – trasy liczą 25 km. Oprócz tras do narciarstwa zjazdowego i snowboardu są również miejsca, w których mogą uprawiać tzw. freeride.

Interhome posiada domy i apartamenty w Dolinie Aosty, szczególnie polecamy właśnie noclegi w Cervini, w pobliżu posiadamy również apartamenty w Brusson oraz apartamenty w Antey St Andre

Noclegi w Zermatt także mogą wyjść bardzo korzystnie, zwłaszcza jeśli wybierzemy ofertę Last Minute w Zermatt.

Innym znanym ośrodkiem narciarskim, gdzie można pojeździć udając się w te okolice, to Matterhon Ski Paradise. Na narciarzy czeka 57 kolejek i wyciągów narciarskich. 2 kolejki naziemne, 8 kolejek linowych, 11 kolejek gondolowych, 22 wyciągi krzesełkowe, 14 wyciągi orczykowe, 2 wyciągi dla dzieci. W ścisłym sezonie przygotowanych jest 70 tras narciarskich, o łącznej długości 350 km (21 % łatwych, 62 % średnich, 18 % trudnych), trasy snowboardowe, park śnieżny, halfpipe.

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz