Ze zniżką Last Minute wakacje z Interhome taniej o 33%

LastMinute_Header_sommer2017Jeśli lubicie tanie wakacje, nie ma nic lepszego niż skorzystanie z promocji Last Minute. W wielu biurach podróży znalezienie prawdziwej okazji nie jest łatwe, gdyż nie ma żadnych jasnych kryteriów odnośnie naliczania promocji. W marcu są oferty nawet na wrzesień, wysokość zniżek waha się od 3 do kilkunastu procent i nigdy nie wiadomo, czy będą jeszcze kolejne obniżki czy też nie. Tymczasem w Interhome zasady są proste – zniżka wynosi zawsze ok 33% wartości ceny wynajmu. Aby pojechać na urlop ze zniżką Last Minute należy sprawdzać nasze oferty na 8 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wyjazdu i dokonać rezerwacji dokładnie na tydzień, gdyż w przeciwnym razie promocja się nie naliczy.

I co najważniejsze – w Interhome fakt, że oferta jest dostępna w promocji Last Minute nie oznacza, że standard oferty jest gorszy. Wszystko zależy od tego, czy właściciel zdecydował się na uruchomienie tej promocji, dlatego mamy w swojej puli ofert ze zniżką zarówno studia w Paryżu, domy w Toskanii, jak i apartamenty w Szwajcarii. W zależności od terminu wyjazdu promocja dotyczy nawet kilku tysięcy propozycji. Jeśli zatem spontanicznie zamarzy Wam się wypoczynek na plaży w Niemczech lub wędrówki wśród malowniczych gór w Austrii lub Szwajcarii nie ma nic prostszego jak rezerwacja domu lub apartamentu  na wakacje Last Minute!

es

Włochy Last Minute

Hiszpania Last Minute

Francja Last Minute

Chorwacja Last Minute

A jeśli nie możecie pozwolić sobie na spontaniczny wyjazd, posiadamy również oferty z innymi atrakcyjnymi rabatami:

>>Wakacje w korzystnej cenie

>>20% rabatu

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Joanna Rojewska

W Interhome pracuję jako Specjalista ds. e-commerce, a marketing online jest moją pasją, manią, fiołem i obsesją. Moją drugą największą życiową pasją są podróże, wciąż ciągnie mnie do Toskanii, marzę o zobaczeniu Peru i Chin. Gdy nie podróżuję, pochłaniam książki lub biegam. Chciałabym kiedyś ukończyć maraton.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz