Jedziemy do Francji!

paris-sUdało się i jedziemy na Euro 2016 do Francji! Cały czas pamiętamy jak po wygranym meczu o „wszystko” z Irlandią na Stadionie Narodowym Robert Lewandowski podziękował kibicom za dotychczasowy doping i poprosił jednocześnie o jeszcze więcej wparcia dla naszej drużyny. Nie możemy ich zawieść! Warto być wtedy we Francji, poczuć tę niesamowitą sportową atmosferę i swoją obecnością motywować polską reprezentację do walki! Poniżej podajemy terminy i lokalizacje meczów Polski w fazie grupowej EURO 2016. Wszędzie tam znajdziecie domy i apartamenty Interhome, które można zarezerwować i połączyć w ten sposób wypoczynek w komfortowych warunkach z narodowym obowiązkiem jakim jest dopingowanie biało-czerwonych.

1) Polska – Irlandia Północna

12 czerwca 2016, Nicea, godzina 18:00

Domy i apartamenty wakacyjne w Nicei i okolicy

2) Niemcy – Polska

16 czerwca, Paryż-Saint Denis, godzina 21:00

Apartamenty wakacyjne w Paryżu i Ile-de-France

3) Ukraina – Polska

21 czerwca, Marsylia, godzina 18:00

Domy i apartamenty wakacyjne w okolicy Marsylii i na całym Lazurowym Wybrzeżu

 

 

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz