Słońce, zabawa i absolutny relaks na plaży

Plaże w ChorwacjiNiczym niezakłócony spokój, zapach morskiej bryzy, piękna, słoneczna pogoda, dużo przestrzeni do zabawy i grono najbliższych nam osób. Oto składniki udanych wakacji. Idealne będą natomiast w domu lub apartamencie wakacyjnym blisko najpiękniejszych plaż.

Na Costa Blanca, wybrzeżu hiszpańskim pomiędzy Denią a Alicante znajdują się najbardziej atrakcyjne  miejscowości wakacyjne. Na większości plażach piaszczystych ciągnących się tutaj na długości ponad 150 km powiewa błękitna flaga jako dowód na najlepszą jakość wody. Denia, Javea, Calpe, Benissa, Altea, Benidorm – tutaj znajdziecie piękne, szerokie plaże i doskonałą infrastrukturę.

Także francuskie Lazurowe Wybrzeże oczarowuje miłośników słońca i plaży. Między innymi słynna Plage deBadende_113828791 la Croisette.  Jest na tyle duża, z chociaż w dużej mierze otoczona jest przez hotelowe leżaki i bary to i tak zostaje jeszcze sporo miejsca na plażowanie. Oddalona tylko 30 kilometrów od włoskiej granicy Nicea przyciąga natomiast rodziny, ponieważ tamtejsze plaże są przygotowane z myślą o dzieciach. Niemniej atrakcyjne jest znane ze swoich festiwali jazzowych miasteczko portowe Juan-les-Pins, które oprócz słynnego kąpieliska Golfe Juan (to tutaj dotarł Napoleon po ucieczce z Elby) oferuje swoim Gościom wiele więcej, między innymi wspaniałą promenadę i elegancką scenę imprezową.

 Piękne jak z pocztówki plaże Sycylii zadowolą każdego miłośnika relaksu na piasku. Tutaj znajdziecie całe spectrum plaż: od kamienistych, żwirowych i piaszczystych po wybrzeża wulkaniczne i skaliste. Oliveri Lagoon, znana także pod nazwą Tindari to bajeczne miejsce w prowincji Messina z pięknymi plażami wokół laguny. Prawdziwym skarbem natury są małe piaszczyste zatoki zwane Lo Zingaro na wschód od San Vito lo Capo. Można się do nich dostać tylko piechotą, ale naprawdę warto. To wspaniałe miejsce nie tylko dla miłośników pływania ale też nurkowania, którzy mogą odkrywać fascynujący podwodny świat.

Jak widać wybór jest duży i wiele możliwości. Apartamenty i domy wakacyjne przy plaży znajdują się na stronie internetowej Interhome i są dostępne do rezerwacji online przez całą dobę. Szybko i wygodnie można zapewnić sobie i całej rodzinie lub grupie znajomych swobodne, komfortowe, oryginalne wakacje.

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz