Bezpłatny katalog prosto do domu

K084_pl

Mimo, że żyjemy w czasach digitalizacji i tak chętnie przeglądamy papierowe magazyny czy czasopisma. Podczas planowania urlopu nie zawsze mamy ochotę spędzać godziny przed komputerem i organizować wszystko online. Swój specyficzny urok mają tradycyjne, papierowe katalogi, w których można znaleźć wakacyjne inspiracje i piękne zdjęcia.

Jak co roku oferujemy naszym Klientom obszerne katalogi, ponieważ wiemy, że cieszą się dużą popularnością. Dlaczego? Ponieważ można je wszędzie zabrać – do pociągu, do autobusu w drodze do pracy czy też w odwiedziny do znajomych. Kolorowe zdjęcia plaż, willi z basenami, przytulnych górskich domków będą z pewnością bardzo inspirujące.

Możecie zaK300_plmówić swój ulubiony wakacyjny katalog w łatwy i prosty sposób przez naszą stronę internetową. Bez względu na to czy planujecie zimę czy lato, wolicie włoską Toskanię czy Francuską Riwierę, wszystko znajdziecie z Interhome.

Tak, chcę zamówić bezpłatny katalog!

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  
Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz