Austria – eventy na koniec sezonu narciarskiego

Skier_9492189W Alpach Austriackich panują nadal idealne warunki narciarskie, dlatego wszystkim którzy mają taką możliwość polecamy nasze oferty Last Minute w Austrii.

Niestety nie zmienia to faktu, że powoli zbliża się tam też zakończenie sezonu narciarskiego. Z tej okazji największe areny przygotowały mnóstwo specjalnych eventów dla swoich Gości. My zebraliśmy dla Was kilka najciekawszych propozycji:

 

 

 

Ischgl : “Top of the Mountain Easter Concert” z zespołem Silbermond LIVE

28.03.2016 Silbermond będzie promować swój najnowszy album w arenie narciarskiej w Ischgl. Wstęp na koncert wliczony jest w cenę Skipassu.

Oferty Interhome w Ischgl.

Ischgl: “Top of the Mountain Concert” w Ischgl/Tyrol z zespołem Muse LIVE!

Brytyjski zespół rockowy Muse wystąpi 30.04.2016 podczas legendarnego koncertu Top of the Mountain Concert w Ischgl. Na wysokości 2.300 m n.p.m w samym centrum narciarskiej areny zespół da popis swoich muzycznych umiejętności. A można oczekiwać naprawdę wspaniałego koncertu, ponieważ tro otrzymało ostatnio nagrodę Grammy za najlepszy rockowy Album. W ten weekend wszystkie oferty w Ischgl są zarezerwowane ale mamy jeszcze kilka propozycji w pobliskich See i Kappl.

Sölden: „Electric Mountain Festival”

Na całe 2 dni, 8 i 9.04.2016 Sölden stanie się wyjątkowym, alpejskim ośrodkiem, do którego ściągną najsławniejsi DJ’e świata.  Piąta edycja  Electric Mountain Festival przyciągnie do doliny Ötztal mnóstwo gwiazd i fanów muzyki elektronicznej. Ten wspaniały festiwal to okazja by połączyć jazdę na nartach i niezapomniany maraton imprez w sercu Alp. A co najlepsze: posiadacze ważnego karnetu Sölden mają bezpłatny wstęp na tę imprezę.

Dostępne oferty w Sölden od  08.04.2016

Dostępne oferty w Sölden od  09.04.2016

St. Anton/Arlberg: “New Orleans meets Snow”  

W weekend od 8 do 10 kwietnia 2016 roku odbędzie się trzecia edycja festiwalu “New Orleans meets Snow”.  Festiwal wnosi odrobinę południowego klimatu do pokrytego śniegiem St. Anton am Arlberg. Fajne rytmy funk’u i blues’abędzie można usłyszeć na ulicznych koncertach i w wielu lokalach a także na stokach.

Oferty Interhome dostępne w tym terminie w St. Anton.

Hochfügen/Zillertal: „Snowdown”

Fantastyczny program muzyczno – rozrywkowy dla dzieci i dorosłych od 8 do 10.04.2016.

Oferty w Zillertal dostępne w Interhome

Mayrhofen/Zillertal: „Snowbombing” od 4 do 9. 04 z takimi gwizdami jak Bastille, Fatboy Slim & The Prodigy!

Świeże powietrze, błękitne niebo, czarne trasy i gorąca atmosfera podczas imprez – tak w skrócie można opisać tydzień, podczas którego odbywać się będzie festiwal, na który ściągną światowej sławy DJ’e i zespoły. A wszystko w idyllicznej, górskiej  scenerii Mayrhofen. W dzień narty, muzyka na stokach lub relaks w Spa a nocą gorące imprezy na dachu śnieżnego igloo w centrum leśnej polany. Określany przez fanów jako największe show na śniegu, mistyczne widowisko nie mające sobie równych. Organizatorzy liczą, że podobnie jak w roku ubiegłym do Mayrhofen przybędzie w tym czasie około 6000 fanów dobrej zabawy.

Oferty w Mayrhofen są zarezerwowane w tym czasie, ale mamy jeszcze apartamenty w Hippach oddalonym o 5 km od Mayrhofen. Naprawdę warto!

 

Schladming: 25 Musician Ski World Championships

Festiwal odbędzie się od 30.03.2016 do 03.04.2016. Schladming oferuje w tym czasie oprócz doskonałych warunków narciarskich i pierwszych promieni wiosennego słońca całe mnóstwo imprez i występy ponad 40 zespołów z Austrii, Niemiec , Słoweni i Południowego Tyrolu.

Oferty Interhome dostępne w tym czasie w Schladming. Dom wakacyjny w Chorwacji

A kiedy wrócicie już z nart i z imprez na zakończenie sezonu, warto spojrzeć na naszą ofertę i zaplanować wakacje 2016 najlepiej przy samej plaży i widokiem na morze.

 

Bądź pierwszy, który to lubi.

Udostępnij: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  

About Ania

W Interhome już od 7 lat pomagam spełniać naszym Klientom wakacyjne marzenia. Podróże były od zawsze moją wielką pasją. Od niedawna pojawiła się jeszcze jedna: mój syn, któremu od początku próbuję zaszczepić zamiłowanie do podróżowania i przygód.

Bookmark the permalink.
Add Comment RegisterDodaj komentarz